ALD Automotive

Kdo jsme

ALD Automotive je přední světový poskytovatel operativního leasingu pro osobní a lehké užitkové automobily do 3,5t. Společnost je součástí silné finanční skupiny Société Générale. V České republice patří ve svém oboru mezi největší firmy na trhu a ve své správě má přes 18 000 vozidel. ALD Automotive se zaměřuje na leasingové produkty pro firemní zákazníky bez ohledu na velikost jejich fleetu.

Klienty jsou soukromé osoby, menší živnostníci, ale především firmy a velké mezinárodní korporace, o které se společnost stará i na globální úrovni. Tomu odpovídá široká škála produktů, které jsou stavěny na míru individuálním potřebám zákazníků ALD Automotive.

Klíčovým produktem je Full-Service operativní leasing, jenž byl již mnohokrát oceněn v prestižních anketách Zlatá Koruna nebo Fleet Awards. Další služby a produkty společnosti zajišťují klientům ALD Automotive maximální komfort a to včetně pick-up servisu, asistenční služby v případě poruchy i nehody, GPS monitoringu pohybu vozidel pod názvem ALD Car Monitor i on-line reportingu Fleet Monitor nebo aplikace ALD Smart Car.

Ve světě působí ALD Automotive Group ve 41 zemích a spravuje již téměř 1 400 000 vozidel. Centrála společnosti pro Českou republiku se nachází v Praze. O svoji klientelu pečuje ALD Automotive i ze svých poboček v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni a Hradci Králové.

 

Zavolejte nám
+420 955 525 000