Servis

Prověřená síť kvalitních smluvních servisů

S ALD Automotive bude o vaše auto perfektně postaráno v síti smluvních servisů, které dodržují předepsané požadavky výrobců vozů, stejně tak jako zvýhodněné sazby servisních úkonů. Na dodavatele servisních služeb vypisuje ALD Automotive pravidelně výběrová řízení, během nichž je pečlivě zvažována nabídka výhod a kvality služeb jednotlivých poskytovatelů. V rámci služby Full-Service Leasingu navíc přebírá ALD Automotive veškeré náklady na pravidelné servisní prohlídky, údržbu a opravy spojené s běžným opotřebením vozu. 

Rozsah služeb a úkonů zahrnutých do technického servisu je specifikován v leasingové smlouvě. Zahrnuje veškerou péči o vozidlo v rámci běžného provozu, údržby a oprav. Veškeré servisní úkony podléhají schválení ALD Automotive a jsou prováděny výhradně v servisní síti smluvních partnerů. Touto cestou jsme schopni zaručit perfektní technický stav veškerých provozovaných automobilů a zároveň kontrolovat za své klienty správnost a cenovou přiměřenost veškerých záručních a pozáručních oprav, včetně montáže schváleného příslušenství a doplňků. 

Využíváme nejširší sítě smluvních servisních partnerů a dbáme na standard poskytovaných služeb v rámci pravidelných kontrol a výběrových řízení. 

Rychlý servisní průvodce ke stažení

Přehled servisních míst

 Potřebuji údržbu/servis vozidla, servisní prohlídku 
 
  •  vyberte ze sítě servisních míst, která odpovídá podmínkám vaší smlouvy
 Potřebuji opravu poškození karoserie vozidla (mimo skla)
   
  • před výběrem servisu nahlaste událost (online formulářem nebo telefonicky)
  • při nahlášení si nechte doporučit preferovaný servis a tím využijete benefit pickup servisu a náhradního vozidla zdarma (v dostupných případech) – v takovém případě vás bude kontaktovat callcentrum servisní sítě, výběr provozovny neprovádějte
 Potřebuji opravu skel vozidla
 
  •  před výběrem servisu nahlaste událost (online formulářem nebo telefonicky)
  • při nahlášení si nechte doporučit mobilní službu a tím využijete benefit rychlé opravy (trvání do 2 hodin) na vámi zvoleném místě a v čase, který vám vyhovuje (součástí služby je i vyčištění vozidla suchou cestou) – v takovém případě vás bude kontaktovat callcentrum servisní sítě, výběr provozovny neprovádějte
 Potřebuji výměnu nebo servis pneumatik
   
  • vyberte ze sítí pneuservisů, v některých případech s možností online objednání
 Potřebuji služby čerpací stanice
 
  •  podle typu vaší palivové karty

 

 

 

Zavolejte nám
+420 955 525 000