ALD Electric

Trend, který posunuje mobilitu směrem k elektromobilitě díky důrazu na kvalitu klimatu, u nás bereme velmi vážně. Pro ALD Automotive jako globálního hráče v oblasti mobility je elektromobilita jedním z hlavních pilířů strategie známé jako Move 2025.

S naším celosvětovým cílem dosáhnout do roku 2025 až 30% podílu elektromobilů na novém objemu obchodů nám má pomoci mimo jiné program ALD Electric, jehož úkolem je přiblížit elektromobilitu Vám, našim potenciálním klientům. Díky ALD Electric Vám již dnes dokážeme nabídnout komplexní řešení nejen v oblasti elektrovozů, ale také v sektoru elektrokol, který jsme jako první otevřeli českému trhu operativního leasingu. Zmiňovaná komplexnost řešení spočívá jak v poskytnutí financování elektromobility, tak v doporučení všech potřebných souvisejících produktů a procesů, které jsou k provozu potřebné. Zahrnuje například konzultace při tvorbě „zelené“ Car Policy, testování předvybraných vozidel, návrhy řešení pro veřejné nabíjení, nabíjení doma i v zaměstnání, správu interního vozového parku díky programu ALD Pool, správu vozidel v aplikacích myALD nebo Chargee a v neposlední řadě produkt ALD Switch, což je krátkodobý pronájem motorového vozidla pro delší dojezd. 

ALD Electric

ald-electric-grafika.cdr

tlacitko-proc-elektrovozy-od-ald          tlacitko-proc-elektrokola-od-ald

 

Na koho se obrátit pro řešení Vaší elektromobility?

Obchodní poradci a manažeři Značkového financování ALD jsou připraveni zodpovědět Vám veškeré dotazy týkající se elektromobility. Pokud jste klientem Komerční banky, můžete také využít služeb svých bankovních poradců. Více informací získáte rovněž na našich kontaktních místech nebo v našem ALD Magazínu.

tlacitko-ald-elektrovozy  tlacitko-ald-elektrokola

tlacitko-kontaktujte-nas