Operativní leasing

Operativní leasing od ALD umožňuje financovat a provozovat Váš vozový park bez nutnosti koupě vlastních vozidel. Je vhodný jak pro firmy, tak pro živnostníky nebo soukromé osoby. K dispozici máme vozy všech značek a modelů, od malých až po ta prémiová, výjimkou nejsou ani lehká užitková vozidla do 3,5 tuny. Za užívání vozů v předem sjednaných podmínkách doby pronájmu a počtu kilometrů hradíte daňově uznatelné měsíční splátky, které zahrnují veškeré domluvené náklady provozu. Na konci smlouvy o operativním leasingu vozidlo jednoduše vrátíte, a v případě potřeby si u nás můžete pro zajištění své mobility vybrat nové vozy za aktuálně sjednaných podmínek. 

Proč operativní leasing od ALD? 

 • Vybírat si můžete z vozů všech značek a modelů na českém trhu. Malou ochutnávku z naší nabídky naleznete na www.aldoperak.cz.
 • Produkt je financován bez potřeby vstupní investice, bez akontace, snižujete si i množství vázaných finančních prostředků v účetní bilanci společnosti.
 • Délku pronájmu si můžete sami zvolit. Nejběžnější bývá 24 až 60 měsíců – z důvodu výhodných sazeb servisních úkonů (záruka) doporučujeme délku 24 až 36 měsíců. V roce 2020 jsme na trh uvedli nový produkt krátkodobého operativního leasingu na zánovní vozy v délce od jednoho roku. Naším posledním produktem je flexibilní a krátkodobý pronájem vozů již od tří měsíců ALD FLEX.
 • Při kalkulaci splátek si můžete zvolit mezi uzavřenou a otevřenou kalkulací. V případě uzavřené kalkulace je měsíční splátka po celou dobu trvání smlouvy fixní. Otevřená kalkulace zahrnuje konkrétní schválené náklady na provoz a údržbu vozu, ale její výše není konstantní. V obou případech je splátka plně nákladovou položkou a je zcela daňově uznatelná.
 • Ve splátkách leasingu jsou zahrnuty velkoodběratelské a množstevní slevy od našich spolupracujících partnerů, jakými jsou dealeři, servisní střediska, dodavatelé náhradních dílů nebo třeba pojišťovny.
 • Díky našim on-line nástrojům, počítačové aplikaci myALD Portál a mobilní verzi myALD Driver, budete mít správu vozů jednoduše pod kontrolou 24 hodin denně, což Vám přinese nejen dokonalý přehled o firemních nákladech, ale významně Vám to ušetří čas.
 • Operativní leasing si u nás můžete sjednat prostřednictvím sítě obchodních poradců, manažerů Partnership – Značkového financování ALD nebo bankovních poradců KB, jste-li klientem Komerční banky.
 • Administrativu spojenou s provozem vozidel (registrace, odhlášení, pojištění) za Vás řešíme my, stejně jako rizika spojená s provozem, zárukami a následným odprodejem vozů po ukončení smluvního vztahu.
 • Již v průběhu pronájmu si u nás můžete objednat další automobily a s nimi pokračovat ve využívání služeb. Ve vhodný čas Vás na potřebu obnovy upozorníme. Pro maximálně pohodlný a rychlý výběr nových vozů jsme pro Vás zprovoznili webové stránky www.aldoperak.cz.

ald-obrazek-ol-700-2

Co zahrnuje operativní leasing?

 • Finanční splátku leasingu (financování samotného vozidla).
 • Výhodné havarijní i zákonné pojištění v plném rozsahu s GAP (při totální škodě či odcizení pojišťovna uhradí cenu, za kterou bylo vozidlo pořízeno).
 • Pojištění obvodových skel vozu.
 • Poplatky za rádio.
 • Pojištění čelního skla.
 • Silniční daň.
 • Přehledný reporting v on-line aplikacích myALD Portál a myALD Driver.

Jak uzavřít operativní leasing?

Obchodní poradci a manažeři Značkového financování ALD jsou připraveni zodpovědět Vám veškeré dotazy týkající se produktu i nastavit smluvní podmínky nájmu. V rámci Značkového financování ALD spolupracujeme napřímo s více než 300 dealery a těmito značkami vozů:

ald-logo-citroen-2022-100x100 ald-logo-dacia-2022-100x100 ald-logo-100-ds ald-logo-100-ford ald-logo-100-kia
ald-logo-100-opel ald-logo-peugeot-2022-100x100 ald-logo-100-renault ald-logo-100-volvo  

Vybírat si ale můžete ze všech značek a modelů vozů, které jsou v České republice k dispozici. Pokud jste klientem Komerční banky, můžete k uzavření operativního leasingu využít služeb bankovních poradců.


tlacitko-nabidka-vozu-1     tlacitko-nezavazna-poptavka

tlacitko-kontaktujte-nas