Kariéra

Koho rádi přivítáme v našem týmu

Nabízíme pracovní příležitosti těm, které zajímá oblast leasingu. Naší ambicí, v souladu s globální strategií MOVE 2025, je stát se poskytovatelem udržitelné mobility a lídrem ve svém oboru. Hledáme kolegy, kteří nám pomohou tohoto cíle dosáhnout a kteří budou ochotně a rádi usilovat o naplnění potřeb našich klientů. 

Jsme menší a stabilní kolektiv zhruba stovky kolegů. Nezatěžuje nás velké množství zdlouhavých procesů, a proto nám jde práce rychle od ruky. Máme prostor projevit svou kreativitu a vidět reálné výsledky své práce. Záleží nám na osobním rozvoji a ke každému se snažíme přistupovat individuálně. 

Na pražské centrále najdou uplatnění jak absolventi, tak i zkušení specialisté a manažeři. A to například v oblasti zákaznického servisu a prodeje, financí a řízení rizik, IT provozu i projektů nebo administrativní podpory.

V našich obchodních týmech pracují ambiciózní obchodníci, kterým vyhovuje práce v terénu. Obchodní zastoupení máme v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Českých Budějovicích.

Volná místa

Aktuální nabídku volných pracovních pozic naleznete na kariérním webu Skupiny KB.