Tiskové zprávy

ALD Automotive zavádí krátkodobý operativní leasing

Praha, 20. duben 2020

Operativní leasing osobních automobilů se v posledních letech těší velké oblibě. Zájem o něj přitom mají nejen společnosti s větším vozovým parkem, ale i menší firmy nebo soukromé osoby, protože přináší řadu výhod a naopak minimalizuje povinnosti související s vlastnictvím a provozováním vozu. Společnost ALD Automotive, která patří mezi přední poskytovatele operativního leasignu, chce zákazníkům vždy nabízet inovativní řešení na míru, proto v reakci na aktuální situaci způsobenou koronavirem rozšiřuje nabídku o krátkodobý operativní leasing, a to na 12 měsíců.

Profesionální řešení mobility

Operativní leasing představuje nejen záruku neustálé obnovy vozového parku, ale především možnost přesněji plánovat výši investice do mobility na dané časové období. Lidé si stále častěji uvědomují, že není důležité vůz vlastnit, proto služba v posledních letech nabývala na popularitě. Aktuální situace a její dopad na automobilový trh však ovlivňují i tento segment. ALD Automotive ale chce svým klientům i nadále nabízet kvalitní služby a jejich prostřednictvím nalézt tu nejlepší cestu, jak rychle vyřešit jejich mobilitu. Z tohoto důvodu nově zavádí možnost krátkodobých operativních leasingů.

Nová nabídka se vztahuje na zánovní automobily, které financovala společnost ALD Automotive operativním leasingem a řádně se vrátily od původních klientů. Velkou výhodou je, že jsou tato vozidla skladem, což zákazníkům zajistí možnost téměř ihned využívat vybraný vůz. V ALD Automotive jde vždy o auta s pravidelným servisem a kvalitní údržbou, u kterých byla provedena důkladná prohlídka všech částí a funkcí. „Jsme schopni doložit servisní historii, takže si případný zájemce může být zcela jistý,  jaký automobil se chystá používat,“ uvádí Pavel Doležel, Business and Product Development Director ALD Automotive Česká republika.

Krátkodobý operativní leasing přináší benefity

Nejen v souvislosti s aktuálním celosvětovým děním poskytuje možnost využití zánovních vozů řadu výhod. Tou hlavní je bezesporu skutečnost, že klienti mohou získat a užívat vybrané auto prakticky okamžitě, neboť výroba a dovoz nových automobilů může být v dohledném horizontu omezena. Smlouvu o operativním leasingu lze uzavřít i na kratší časové období, než tomu bylo doposud, a to již od 12 měsíců. Každý uživatel tak může již za rok stávající vůz vrátit a pořídit si nový podle svých aktuálních potřeb. Další výhodou je i to, že získáte vůz za nižší měsíční splátku, než jakou byste museli platit za obdobný nový vůz.

Spolu s novou nabídkou krátkodobých operativních leasingů reaguje společnost na aktuální situaci také změnou designu a funkcionalit online prodejního kanálu www.aldoperak.cz. „Chceme vyjít vstříc našim zákazníkům a očekáváme, že budeme stále více smluv sjednávat online. Z tohoto důvodu jsme vedle nového designu přidali také další funkce, které klientům usnadní výběr a nabídnou možnost využít našich služeb z pohodlí domova bez zbytečného cestování,“ uvádí dále Pavel Doležel. I nadále pak společnost pokračuje v rozvoji svých služeb a hledání nových řešení, která jsou v souladu s potřebami klientů.

O společnosti

ALD Automotive

ALD je přední světový poskytovatel operativního leasingu pro osobní a užitkové automobily. Společnost je součástí silné finanční skupiny Société Générale. V České republice, kde působí od roku 2002, patří ve svém oboru mezi tři největší firmy na trhu a ve správě má více než 27 000 vozidel. ALD Automotive nabízí variabilní nastavení financování vozu, finančních služeb a správy vozového parku. Centrála společnosti se nachází v Praze, o svoji klientelu pečuje ALD Automotive i ze svých pobočkách v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni, Hradci Králové a nově i v Ústí nad Labem. Ve světě působí ALD Automotive Group ve 43 zemích a spravuje více než 1 700 000 vozidel.

Kontakt pro média :

Alena Mařasová
Tel.: 739 550 072
e-mail: marasova@know.cz

Zavolejte nám
+420 955 525 000