Proč si pořídit vůz na operativní leasing?

Jste živnostník, fleet manažer společnosti jakékoli velikosti nebo soukromá osoba? Potřebujete zajistit firemní či soukromou mobilitu bez počáteční vysoké finanční investice, bez starostí o provoz a o neočekávané náklady, a přitom mít k dispozici takové modely vozů, které odpovídají Vašim aktuálním potřebám?

Svěřte se do naší péče, navrhneme Vám řešení mobility přesně na míru Vašim požadavkům. U nás si můžete vybírat z vozů všech dostupných značek na českém trhu – od malých vozů přes střední třídu až po prémiová vozidla a až do kategorie lehkých užitkových vozidel do 3,5 tuny. Vůz od nás si můžete pořídit mnoha různými způsoby, například na klasický operativní leasing, finanční leasing, fleet management, zpětný leasing, značkové financování, krátkodobý leasing na zánovní vozy, krátkodobý a flexibilní pronájem vozů bez sankcí za předčasné vrácení ALD Flex nebo naši vlajkovou loď, opakovaně oceňovanou odbornými porotami a stále více oblíbenější mezi našimi klienty, Full Service Leasing. Novinkou v našich produktech je v ČR unikátní projekt ALDKola.cz, což je leasing elektrokol.

Vaše vize zajištění bezstarostné mobility bude s námi beze zbytku naplněna 

Za užívání vozidel a vybraných doprovodných služeb nám budete hradit předem domluvenou měsíční splátku a dále si budete moci užívat komfortu přepravy v nových modelech vozů, bez obav z nečekaných výdajů a případných komplikací. Zařídíme Vám požadovaná pojištění, vyřídíme pojistné události, zprostředkujeme servisní služby, včetně pneuservisu, poskytneme Vám palivové karty se slevou na pohonné hmoty. Zajistíme platbu všech zákonných poplatků a daní a budete mít naši permanentní podporu. Většinu záležitostí s námi vyřešíte pomocí on-line nástrojů, které jsou Vám k dispozici nonstop. Pro výběr vozidel jsme zprovoznili stránky www.aldoperak.cz a ALD Carmarket, pro jejich správu Vám poslouží internetová aplikace myALD Portál a mobilní verze myALD Driver. V případě nepojízdnosti vozu zajistíme Vaši mobilitu přes ALD Assistance, a pokud to bude nutné, přistavíme Vám náhradní vozidlo. Na konci smluvního období nám pronajímané vozy buď vrátíte, aniž byste se museli starat o jejich následný prodej, nebo se domluvíme na podmínkách pokračování spolupráce, případně si u nás obměníte svůj vozový park za nový.

S vozy od nás vyřešíte elegantně svou firemní i soukromou mobilitu a navrch tím ušetříte drahocenný čas i peníze.

ald-proc-ol-700-a

tlacitko-usetrite-cas     tlacitko-usetrite-penize


Vyberte si ze široké škály našich produktů!

banner-fsl-300

Full Service Leasing

banner-ol-300

Operativní leasing

banner-znackove-financovani-300

Značkové financování

banner-financni-leasing-300

Finanční leasing

banner-zpetny-leasing-300

Zpětný leasing

banner-fleet-management-300

Fleet management

banner-ald-flex-300a
ALD Flex

banner-kratkodoby-300

Krátkodobý leasing na zánovní vozy

banner-ald-kola-300

ALD kola

 

 


Prohlédněte si některé z námi nabízených vozů!

tlacitko-ald-operak     tlacitko-ald-carmarket


Hledáte jiný typ vozů nebo máte další otázky ohledně operativního leasingu?

tlacitko-kontaktujte-nas-1


ald-brozura-pro-spotrebitele-nahled

Informace pro uživatele vozu ALD Automotive

tlacitko-stahnete-si-brozuru


Pořídit si vůz od nás je tak jednoduché!