ALD Automotive ČR

Naše společnost byla v České republice založena v roce 1996. V roce 2002 se stala součástí mezinárodní skupiny ALD Automotive Group. Po úspěšné celosvětové fúzi se společností LeasePlan v roce 2022, tak mezinárodní skupina působí celkem v 60 zemích a spravuje více než 3,3 milionu vozidel pro více než 100 000 klientů. Jsme rovněž součástí silné finanční skupiny Société Générale.

ALD Automotive  v Čechách patří mezi přední poskytovatele operativního leasingu pro osobní a lehké užitkové automobily. Ve své správě máme přibližně 28 000 vozidel. Naše centrála se nachází v Praze, ale o svoji klientelu pečujeme i ze svých poboček v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Plzni prostřednictvím více jak sto dvaceti zaměstnanců.

Zaměřujeme se na komplexní řešení mobility pro firemní zákazníky, živnostníky bez ohledu na velikost jejich fleetu, ale i pro soukromé osoby. Našimi klienty jsou také firmy a velké mezinárodní korporace, o které se staráme i na globální úrovni. Svou strategii do roku 2025 zakládáme na čtyřech hlavních pilířích.

dlazdice-zakaznici dlazdice-rust dlazdice-odpovednost dlazdice-vykon
Být vnímáni jako nejinovativnější poskytovatel produktů a služeb v oblasti mobility.
Být globálním lídrem v řešeních udržitelné mobility.
Vždy myslíme na lidi a společenskou odppovědnost všech našich aktivit.
Vytváříme přidanou hodnotu podpořenou stabilním a efektivním business modelem.

Individuálním potřebám bohatého spektra našich zákazníků odpovídá pochopitelně široká škála produktů stavěných přímo na míru. Jedním z klíčových produktů je Full Service Leasing, jehož výhody neoceňují jen klienti, ale také poroty prestižních anket Zlatá koruna nebo Fleet Award. Veškeré námi zajišťované služby probíhají s maximálním ohledem na zákaznické potřeby a komfort – od jednoduchého výběru vozu na www.aldoperak.cz přes asistenční služby v případě poruchy či nehody, telematické zařízení pod názvem ALD Car Monitor až po on-line přehled a správu vozidel díky aplikacím myALD Driver a myALD Portál. Ve snaze pomoci našim klientům v posledních nejistých a turbulentních letech 2020 a 2021 jsme uvedli na trh nové produkty odpovídající jejich poptávce: krátkodobý operativní leasing na zánovní vozy od jednoho roku skladem a flexibilní produkt krátkodobého pronájmu od tří měsíců s příznačným názvem ALD FLEX. Novinkou v našich produktech je v ČR unikátní projekt ALDKola.cz, což je leasing elektrokol.

ald-budova-dron-700-a

Pro uzavření smlouvy na operativní leasing je Vám k dispozici síť našich obchodních poradců nebo manažerů Značkového financování – Partnership, který spolupracuje napřímo s dealery jednotlivých značek. Jste-li klientem Komerční banky, smlouvu můžete podepsat i s bankovními poradci na pobočkách. Veřejnosti jsme k dispozici i na svých kontaktních místech, telefonu, e-mailu a webových portálech www.aldautomotive.cz, www.aldoperak.cz a www.aldcarmarket.cz.