ALD Automotive

Kdo jsme

ALD Automotive je přední světový poskytovatel operativního leasingu pro osobní a lehké užitkové automobily do 3,5t. Společnost je součástí silné finanční skupiny Société Générale. V České republice patří ve svém oboru mezi největší firmy na trhu a ve své správě má přes 27 000 vozidel. Mimo historického zaměření na firemní zákazníky a živnostníky nabízí naše společnost od roku 2014 i speciální produkty pro soukromé osoby.

Klienty jsou soukromé osoby, menší živnostníci, ale především firmy a velké mezinárodní korporace, o které se společnost stará i na globální úrovni. Tomu odpovídá široká škála produktů, které jsou stavěny na míru individuálním potřebám zákazníků ALD Automotive.

Klíčovým produktem je Full-Service operativní leasing, jenž byl již mnohokrát oceněn v prestižních anketách Zlatá Koruna nebo Fleet Awards. Další služby a produkty společnosti zajišťují klientům ALD Automotive maximální komfort a to včetně pick-up servisu, asistenční služby v případě poruchy i nehody, GPS monitoringu pohybu vozidel pod názvem ALD Car Monitor i on-line reportingu Fleet Monitor nebo komunikačních a reportingových aplikací myALD Driver a myALD Portál.

Ve světě působí ALD Automotive Group ve 43 zemích a spravuje již téměř 1 680 000 vozidel. Centrála společnosti pro Českou republiku se nachází v Praze. O svoji klientelu pečuje ALD Automotive i ze svých poboček v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni a Ústí nad labem.

 

Zavolejte nám
+420 955 525 000