Finanční skupina KB / SG v ČR

O ALD Automotive

ALD Automotive je přední světový poskytovatel operativního leasingu pro osobní a užitkové automobily, společnost je součástí silné finanční skupiny Société Générale, stejně, jako například Komerční banka, nebo Modrá pyramida. V České republice patří ve svém oboru mezi tři největší firmy na trhu. ALD Automotive se zaměřuje na leasingové produkty pro firemní zákazníky bez ohledu na počet vozidel v jejich flotile. 
Mimo společnost ALD Automotive patří do celosvětové skupiny Société Générale i následující společnosti působící v České republice:

Komerční banka
Komerční banka je mateřskou společností FS KB. Patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy. Komerční banka je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. 

Modrá pyramida stavební spořitelna
Moderní dynamická stavební spořitelna se profiluje jako finanční poradce pro celou rodinu. 

Komerční pojišťovna
Ve skupině KB nabízí nejen služby v oblasti pojištění, ale také zajímavé flexibilní kombinace pojištění a investic. 

SG Equipment Finance
Specializuje se na financování těžké dopravní techniky, strojů, zařízení, high-tech, letecké techniky a nemovitostí. 

Essox
Společnost Essox se soustřeďuje především na financování nákupu spotřebního zboží a služeb, financování nákupu nových i ojetých automobilů, neúčelové hotovostní půjčky a co-brandované a loajalitní kreditní karty.

Penzijní fond Komerční banky
Čtvrtý největší penzijní fond v ČR patří z hlediska dosažených hospodářských výsledků dlouhodobě mezi nejlepší penzijní fondy na trhu.

Factoring KB
Jako jeden z vedoucích hráčů na trhu faktoringu poskytuje kompletní služby odkupu, správy, inkasa a financování pohledávek.

 
Zavolejte nám
+420 955 525 000