Náhradní vozidlo

Vedle ALD Assistance, která zajišťuje bezplatné a dočasné užívání náhradního vozu v případě nepojízdnosti pronajatého vozidla, nabízíme svým zákazníkům službu Náhradní vozidlo, jež pokrývá potřebu mobility ve všech ostatních případech.

Jak služba funguje?

  • Zvolíte-li službu Náhradní vozidlo s otevřenou kalkulací, budou Vám vzniklé náklady za zapůjčení vozu přefakturovány v poměru 1 : 1. Rozhodnete-li se pro Náhradní vozidlo s uzavřenou kalkulací, náklady na náhradní vozidlo se započítávají do měsíční splátky operativního leasingu a jsou nedílnou součástí Vaší leasingové smlouvy.
  • V případě náhlé potřeby provedete rezervaci náhradního vozu jednoduše prostřednictvím e-mailu: servis@aldautomotive.com.
  • Vůz Vám přistavíme na domluvené místo a předáme k užívání po předložení řidičského průkazu, aniž byste hradili jakoukoliv zálohu předem.
ald-nahradni-vozidlo-2 Díky celostátní síti smluvních půjčoven aut, s níž dlouhodobě a intenzivně pracujeme, tak budete mít svoji mobilitu vždy perfektně pokrytou, a navíc budete těžit z výhodných finančních sazeb půjčovného.

 

ald-nahradni-vozidlo-1