Tankovací servis – snadný způsob úhrady PHM

Tankovací servis - tankovací karty

ALD Automotive spolupracuje na bázi partnerství s celou řadou významných distributorů pohonných hmot.

Klient má možnost zvolit si tankovací kartu pro konkrétní společnost nebo společnosti, kterou poté může používat k placení za pohonné hmoty a jiné případné nákupy podle své volby na vybraných čerpacích stanicích. Každá karta má vlastní PIN kód. Ztracené nebo odcizené karty jsou okamžitě zablokovány a je vystavena nová karta. Výpisy Vám umožňují pozorně kontrolovat veškeré položky a zjišťovat jakékoli anomálie. Můžete snadno monitorovat spotřebu každého uživatele a vozidla.


Podle smluvního ujednání můžete obdržet některé z těchto tankovacích karet:

  • EuroShell platí také pro vybrané stanice Benzina
  • ÖMV Routex platí také pro Avanti
  • CCS univerzální karta platná v ČR
  • UTA/CCS mezinárodní univerzální
  • Karta Benzina 

 

Více informací o kartách ke stažení 


S těmito tankovacími kartami můžete bezhotovostně čerpat PHM, olej a využívat mytí vozu. Vzniklé náklady zúčtuje příslušná čerpací stanice přímo s ALD Automotive.

Za všechny spotřebované pohonné hmoty bez ohledu na dodavatele je zasílána jediná měsíční faktura na základě nastavení, které definujete pro Vaše faktury. Způsob, jakým jsou faktury zpracovávány, usnadňuje vymáhání veškeré DPH. ALD Automotive fakturuje karty na nákup pohonných hmot ve stejnou dobu jako své leasingové služby. K faktuře je přiložen podrobný výpis, ve kterém je pro každé vozidlo uvedeno, kde, kdy a kolik pohonných hmot bylo zakoupeno a jaké případné další služby uživatel karty čerpal.
Nemusíte spravovat a evidovat výdajové doklady a formuláře.

Zavolejte nám
+420 955 525 000