Servis

Prověřená síť kvalitních smluvních servisů

     Rychlý servisní průvodce ke stažení

Přehled servisních míst

 Potřebuji údržbu/servis vozidla, servisní prohlídku 
 
  •  vyberte ze sítě servisních míst, která odpovídá podmínkám vaší smlouvy
 Potřebuji opravu poškození karoserie vozidla (mimo skla)
   
  • před výběrem servisu nahlaste událost (online formulářem nebo telefonicky)
  • při nahlášení si nechte doporučit preferovaný servis a tím využijete benefit pickup servisu a náhradního vozidla zdarma (v dostupných případech) – v takovém případě vás bude kontaktovat callcentrum servisní sítě, výběr provozovny neprovádějte
 Potřebuji opravu skel vozidla
 
  •  před výběrem servisu nahlaste událost (online formulářem nebo telefonicky)
  • při nahlášení si nechte doporučit mobilní službu a tím využijete benefit rychlé opravy (trvání do 2 hodin) na vámi zvoleném místě a v čase, který vám vyhovuje (součástí služby je i vyčištění vozidla suchou cestou) – v takovém případě vás bude kontaktovat callcentrum servisní sítě, výběr provozovny neprovádějte
 Potřebuji výměnu nebo servis pneumatik
   
  • vyberte ze sítí pneuservisů, v některých případech s možností online objednání
 Potřebuji služby čerpací stanice
 
  •  podle typu Vaší palivové karty

 

 Opravy poškození skel - změny od 1. července 2017
 
Vážení klienti od 1.7.2017 dochází ke změně v procesu objednávání oprav poškozených skel automobilů. 

Pokud vozidlo vykazuje poškození skla, které je třeba opravit a je proti této situaci pojištěno prostřednictvím ALD, nahlaste poškození pojistnému oddělení FORMULÁŘEM hlášení pojistných událostí. Oprava může proběhnout pouze se schválením ALD, a to výhradně prostřednictvím preferovaného dodavatele. V případě objednání opravy jiným způsobem, nebude servisu provedení opravy schváleno. 

Po nahlášení události je informace o potřebě opravy předána callcentru dodavatele, který Vás, klienta ALD, bude nejpozději do následujícího pracovního dne kontaktovat a domluví s Vámi termín a místo opravy podle Vašeho požadavku. Většina zásahů probíhá mobilním způsobem tak, aby nebylo nutno manipulovat s vozidlem. Pro zásah je pouze třeba vyčlenit potřebný čas (orientačně 2-3 hodiny).
Preferovaný dodavatel oprav skel zaručuje:

kvalitu skel - výhradně skla od výrobců dodávajících do prvomontáží
významně kratší objednací lhůty - 90% zakázek do 24 hodin od nahlášení
mobilní servis na klientem zvoleném místě
profesionalitu - specializaci výhradně na autoskla
moderní chemii (lepidla) - je možné bezpečně odjet již za 60 minut po ukončení opravy
schopnost kompletně vyřešit i nároky vozidel s kamerovým systémem za čelním sklem
 

Způsob opravy poškození vozidla před ukončením smlouvy
 
V období několika měsíců před koncem smlouvy dodržujte prosím dále uvedený postup (o kterém budete rovněž vyrozuměni dopisem). Pokud vozidlo vykazuje jakékoli poškození, které je třeba opravit a je proti této situaci pojištěno prostřednictvím ALD, nahlaste, prosím, poškození pojistnému oddělení formulářem na pojištění on-line . Oprava, bude-li nezbytná, může proběhnout pouze se schválením ALD. V případě objednání opravy jiným způsobem nebude servisu provedení opravy schváleno. 

Pokud je poškození takové, že brání provozu vozidla, kontaktujte asistenční službu ALD Assistance (+420 848 455 555) a současně poškození nahlaste výše uvedeným způsobem.
  

S ALD Automotive bude o Vaše auto perfektně postaráno v síti smluvních servisů, které dodržují předepsané požadavky výrobců vozů, stejně tak jako zvýhodněné sazby servisních úkonů. Na dodavatele servisních služeb vypisuje ALD Automotive pravidelně výběrová řízení, během nichž je pečlivě zvažována nabídka výhod a kvality služeb jednotlivých poskytovatelů. V rámci služby Full-Service Leasingu navíc přebírá ALD Automotive veškeré náklady na pravidelné servisní prohlídky, údržbu a opravy spojené s běžným opotřebením vozu. 

Rozsah služeb a úkonů zahrnutých do technického servisu je specifikován v leasingové smlouvě. Zahrnuje veškerou péči o vozidlo v rámci běžného provozu, údržby a oprav. Veškeré servisní úkony podléhají schválení ALD Automotive a jsou prováděny výhradně v servisní síti smluvních partnerů. Touto cestou jsme schopni zaručit perfektní technický stav veškerých provozovaných automobilů a zároveň kontrolovat za své klienty správnost a cenovou přiměřenost veškerých záručních a pozáručních oprav, včetně montáže schváleného příslušenství a doplňků. 

Využíváme nejširší sítě smluvních servisních partnerů a dbáme na standard poskytovaných služeb v rámci pravidelných kontrol a výběrových řízení. 

Zavolejte nám
+420 955 525 000